İhracat

Ülkü firması olarak, ürünlerimizi 3 kıtada 20’in üzerinde ülkeye ihraç etmekteyiz. Üretim kapasitemizin %30’unu ihracata ayırmanın yanı sıra Ar-ge çalışmaları ile yaratıcı tasarımlar ve çevreye duyarlı ürünler geliştirerek ülkemizi temsil etmekten mutluluk duymaktayız. Amacımız ihracatımızı geliştirerek ülkemize katkıda bulunmak ve ihracat ile büyüyerek daha çok istihdam sağlamaktır. 

İhracat, en önemli gelir kalemlerinden biri olan ve ülkemize döviz kazandıran bir ticarettir. Ülkü A.Ş.’nin farklı zamanlarda çeşitli ülkelere ihracatları olmuştur. Yüksek beğeni toplayan, Ülkü kiremit tarafından üretilen Villa Kiremitlerini Mısır’a ve Azerbaycan’a ihracatını yaptık. Tanzanya’yada granada kiremit ihracatı gerçekleşti.

Kalite 100%
Servis 100%
Zamanlama 100%

Ülkü tuğla ve kiremitlerinin kalitesi ve ünü Türkiye’ye yayılmıştır. Yılmadan ve kaliteden ödün vermeden üretim yapmaktayız. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem nedeniyle her müşteriyle tek tek ilgilenmekteyiz. Müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gece ve gündüz çalışmaktayız.

Ülkü Tuğla

İhracat Süreçleri

İhraç konusu olan ürün hakkında ön bilgiler firmalara iletilir. Ancak bazı firmalar ihraç olacak ürün için önceden numune talep edebilmektedirler.Bu numuneler kendilerine gönderilebilir.

Ürün özelliklerinin detaylı bilgisi alındıktan sonra istenilen kalite ve özellikte numune talebi oluşturabilirsiniz. Talepleriniz için bizimle email veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerimiz uluslararası standartlara ve mevzuatlara uygun olarak üretilmektedir. Bazı ülkelerin farklı standart ve mevzuatlarına kolay ve hızlı bir şekilde uyum sağlayabilen üretim kabiliyetimiz mevcuttur.

Ürün kalitesi ile ilgili olarak kalite belgelerimizi ( CE,TSE,ISO 9001) talep eden firmalara göndermekteyiz.

Incoterms 2010 ve 2020 mevzuatına uygun olarak tüm çalışma prensiplerine hakim operasyonel tecrübesi yüksek bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

 

Uluslarası Ödeme Yöntemlerine ve UCP 600 mevzuatına hakim olan ekimiz ile ticareti güvenli hale getiriyoruz.

Fabrikamız yükleme sahasında meydana gelebilecek zararlara ilişkin olarak sigortalı olmasının yanı sıra teslim şekillerine göre en yüksek standartta sigorta uygulaması ile çalışarak güven vermektedir. Teslimat ağımızın genişliği nedeniyle navlun fiyatlarına rekabetçi fırsatlar sunmaktayız.

Bilgi Alın

Teklif İsteyin